Reflexní masáž

Reflexní masáž nebo spíše reflexní terapii provádím na zádech, ploskách nohou, krční páteři i dlaních. Je to šetrná a příjemná metoda, jak zprůchodnit tok energií, uvolnit ztuhlé svaly a odstranit blokády.

Reflexní masáž nohou

Na plosce naší nohy se skrývá mapa celého našeho těla. Nejdeme zde plosky pro jednotlivé orgány. Působením na reflexní plosky lze ovlivnit celý organismus a regulovat vlastní funkce orgánů oběma směry. Masáž může být tlumicí, potom uklidňuje a zbavuje bolesti, nebo stimulační a potom povzbuzuje a nutí orgán ke zvýšené funkci.

Reflexní masáž šíje

Je účinná masáž, která uvolňuje ztuhlou a zablokovanou krční páteř. Působí reflexně na akupunkturní body a na úpony trapézového svalu.

Reflexní masáž zad

Jde o stimulaci bodů na zádech, bedrech a krku v daných sestavách. Masáží se ovlivňují funkce vnitřních orgánů a má vysoce analgetický účinek. Je výborná při migréně, při dýchacích onemocněních, uvolnění pánevního dna atd.

Reflexní masáž rukou

Tato metoda je překvapivě účinná a také velice příjemná. Na rukou se soustředíme hlavně na harmonizaci a zklidnění nebo posílení celého organismu. Lze zde také provádět odblokování páteře nebo ovlivňovat funkce orgánů.

Na spojnici uprostřed rukou jsou dobře přístupné reflexní plošky našeho srdce. Proto ho práce na rukou ovlivňuje mnohem více.

Zobrazit ceník >>
Možnost zakoupení dárkových kuponů >>